Honor презентує інноваційну операційну систему MagicOS 8.0 зі штучним інтелектом та передбаченням користувацьких намірів

Час читання: < 1 хв.

10 грудня компанія Honor в Китаї анонсувала свою нову мобільну операційну систему MagicOS 8.0 на заході, присвяченому запуску флагманської серії Honor Magic6. Оновлення базується на Android 14 та обіцяє вражаючі функції для поліпшення взаємодії зі смартфоном.

Реклама

MagicOS 8.0 виводить інтерфейс користувача на новий рівень завдяки використанню передбачення намірів користувача та штучного інтелекту. Мовна модель MagicLM, що включає 7 мільярдів параметрів, забезпечує ефективну роботу операційної системи.

Серед ключових інновацій – інтерфейс на основі намірів (IUI), який допомагає користувачам отримувати персоналізовані рекомендації та послуги. Функція Magic Portal використовує LLM та IUI для контекстних рекомендацій, забезпечуючи швидкий доступ до додатків та сервісів.

Зараз читають  WhatsApp покращив відеодзвінки: що змінилося

Оновлення MagicOS 8.0 також пропонує поліпшені можливості налаштування домашнього екрана, оптимізацію швидкості інтерфейсу та зменшення використання ресурсів. Функція блокування реклами за допомогою струшування та загальносистемні паралельні простори доповнюють список інновацій.

Honor планує випустити MagicOS 8.0 разом із флагманами серії Honor Magic6, які з’являться на ринку вже сьогодні в Китаї. Операційна система буде доступна для інших сумісних смартфонів протягом першої половини 2024 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОGSMArena

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.