Lifecell запровадив нову послугу, довкола якої вибухнув великий скандал

Час читання: < 1 хв.

Lifecell нагадав своїм абонентам про можливість насолоджуватися зимовими атмосферними фільмами через платформу TVMarket, надаючи широкий вибір телевізійних програм для комфортного перегляду. Однак з’явилися невдоволення серед клієнтів через умови тарифів, що призвело до подання однієї зі скарг до контролюючих органів.

Реклама

Замовити цю послугу можна як на сайті оператора, так і за допомогою комбінації *159# або через “Мій lifecell”.

Перші два тижні користування обраним пакетом обходяться лише в 1 гривню, після чого вартість залежить від обраного пакету. Варто зазначити, що після використання перших 50 ГБ на максимальній швидкості швидкість інтернету знижується до 1 Мбіт/сек до закінчення оплаченої підписки, яка починається від 49 гривень.

Один із клієнтів Lifecell висловив невдоволення обмеженням швидкості, стверджуючи, що такі обмеження є порушенням, і абонентам слід мати повний доступ до безлімітного інтернету.

“Я подивлюся, що скажуть контролюючі органи, я вже подав скаргу, що ви обмежуєте абонентів, обманюючи їх, надаючи “безліміт”, який насправді ніякий не безліміт через безпричинні обмеження” – написав клієнт.

У відповідь Lifecell заявив, що всі умови тарифних планів чітко вказані на офіційному сайті, зберігаючи за собою право встановлювати тарифи відповідно до законодавства.

Під постом клієнт також висловив інтерес до можливості перегляду онлайн-ТВ на планшеті з Android 4.1 та обмеження перегляду контенту в HD.

У відповіді Lifecell уточнили, що якість перегляду контенту HD може бути обмежена, але можна спробувати налаштувати його в залежності від інтернет-з’єднання. Однак точної інформації про сумісність програм із пристроєм Android 4.1 у оператора не надано.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.