За можливе порушення патентних прав з Google вимагають наймасштабнішу в історії США компенсацію у $7 млрд: компанія обвинувачена в крадіжці технологій ШІ

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Google опинився під судовим обстрілом через звинувачення компанії Singular Computing у порушенні патентів на технології штучного інтелекту (ШІ). Засновник Singular Computing, Джозеф Бейтс, вимагає рекордних $7 млрд компенсації, стверджуючи, що Google незаконно скопіював його розробки.

Реклама

За інформацією Reuters, Бейтс стверджує, що його технології використовувалися в сервісах Google, таких як Google Search, Gmail та Google Translate. Singular Computing вимагає компенсації за порушення патентів, яке, за їхніми словами, вперше в історії США, становить $7 млрд.

Адвокат Бейтса, Керрі Тімберс, стверджує, що компанія Google, після отримання від Бейтса інновацій у сфері обробки даних, без його відома скопіювала його технології. Ці інновації, зокрема в тензорних процесорах, були використані для підтримки функцій штучного інтелекту в різних сервісах Google.

Відповідаючи на звинувачення, представник Google Хосе Кастанеда назвав патенти Singular “сумнівними” і заявив, що їхні процесори розроблялися незалежно. Внутрішні листи компанії, цитовані у справі, показують, що ідеї Бейтса вважались можливим напрямком для розробок Google.

Судовий процес стає найбільшим в історії США за компенсацією за порушення патентів. Попри спростування з боку Google, справа залишається в центрі уваги та вже зазначається як важливий момент в історії інтелектуальної власності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

ДжерелоReuters

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: