Що робити, якщо ви спіймали тіньовий бан в Instagram і як його позбутися

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 4 хв.

Якщо ви помітили різке і раптове падіння вашої активності в Instagram, є велика ймовірність, що ви в так званому тіньовому бані соцмережі. Це штучне обмеження охоплення профіля користувача на певний період часу. Однак ви можете вжити заходів, щоб відновити все самостійно.

Реклама

Якщо ви вважаєте, що ваш профіль і справді обмежили в Instagram (хоч падіння охоплень не обов’язково може бути наслідком бану), вам слід дотриматися порад від 24 Каналу.

1. Перевірте статус свого акаунта в Instagram

Перш ніж вдаватися до радикальних заходів, варто перевірити, чи не обмежив ваші охоплення сам Instagram. На щастя, соцмережа має вбудований інструмент, за допомогою якого ви можете перевірити, чи не публікували ви щось, що порушує Правила спільноти Instagram.

Хоча це надійний спосіб перевірити, чи було обмежено видимість вашого акаунта з боку Instagram, є нюанс, який полягає в тому, що вам потрібно мати авторський або професійний акаунт в Instagram, щоб скористатися цією функцією.

Щоб перевірити статус свого акаунта в Instagram, виконайте такі дії:

  1. Перейдіть до свого профілю, натиснувши на зображення профілю в правому нижньому куті екрана.
  2. Торкніться значка з трьома лініями у верхньому правому куті екрана і виберіть Налаштування та конфіденційність.
  3. Прокрутіть сторінку, доки не побачите “Стан облікового запису” під заголовком “Додаткова інформація та підтримка”.

Тепер ви зможете побачити, чи не публікували ви щось, що порушує Правила спільноти Instagram. Якщо так, ви можете оскаржити рішення. Або ви можете відредагувати допис і переконатися, що він відповідає правилам. Ви також можете повністю видалити допис.

2. Видалення будь-якого контенту, що порушує правила спільноти Instagram

Тіньовий бан в Instagram часто є наслідком порушення Правил спільноти соцмережі, а постійне їх порушення може навіть продовжити його. Один з найпростіших, але найефективніших способів зняти тіньовий бан – грати за правилами Instagram.

Це означає постійно ділитися оригінальним і необразливим контентом, органічно розвивати свій акаунт і уникати будь-яких матеріалів, які можуть суперечити цим правилам.

Уважно перегляньте свій профіль в Instagram і вивчіть свої пости. Шукайте будь-який контент, який може потенційно порушувати правила Instagram. Сюди входять пости з відвертими або неприйнятними матеріалами, мовою ворожнечі або будь-якими формами переслідувань.

Після того, як ви визначили, що потрібно видалити, виконайте наведені нижче кроки:

 1. Натисніть на три крапки у верхньому правому куті допису.
 2. Виберіть Видалити з меню, що з’явиться.
 3. Натисніть Видалити, щоб назавжди видалити публікацію з вашого акаунта. Натисніть Видалити ще раз, щоб підтвердити своє рішення.

Аналогічним чином визначте, чи не порушує щось з того, чим ви поділилися у своїй історії в Instagram, правила Instagram, і видаліть цю публікацію зі своєї історії. Це стосується зображень, відео та дописів, якими ви могли поділитися.

3. Припиніть використовувати заборонені хештеги в Instagram

Хоча поєднання ваших дописів з хештегами є важливим і забезпечує доступність вашого контенту в Instagram, використання хештегів, пов’язаних з неприйнятним контентом, може знизити видимість вашого акаунта. Якщо ви не змогли ідентифікувати певний допис за допомогою функції “Статус акаунта”, ви можете зробити ще одну річ – переглянути свої публікації в Instagram і перевірити, чи не використовували ви заборонені хештеги.

На диво, Instagram заборонив такі хештеги, як #snapchat та #alone. Тому цілком ймовірно, що ви могли ненавмисно використати заборонений хештег в Instagram просто тому, що не знали, що він не заборонений.

Якщо ви не впевнені, чи порушує хештег правила спільноти Instagram, простий спосіб перевірити – ввести його в пошуковий рядок. Якщо хештег не з’являється в результатах повністю, або не зазначено, що він порушує правила Instagram, варто видалити його з наявних дописів і уникати використання в майбутньому.

4. Відкликати доступ Instagram до сторонніх додатків

Згідно з правилами спільноти Instagram, генерування неавтентичної активності заборонено. Користувачі можуть помітити, що певні частини їхнього акаунта в Instagram обмежені, якщо вони продовжують використовувати сторонні застосунки.

Незалежно від того, чи ви використовуєте сторонній застосунок для планування постів, чи застосунок для відстеження підписників, використання сторонніх програм, які не пов’язані з Meta, є однією з найпоширеніших причин, чому ви можете бути заблоковані в тіні. На щастя, ви можете відкликати доступ Instagram до сторонніх застосунків, і ваш тіньовий бан, сподіваємося, буде знято.

Ось що вам потрібно зробити:

 1. Перейдіть до свого профілю в Instagram, натиснувши на зображення свого профілю.
 2. Торкніться іконки з трьома лініями внизу екрана.
 3. Тепер перейдіть до Налаштування та конфіденційність > Дозволи веб-сайтів > Програми та веб-сайти
 1. Натисніть Активні, щоб побачити всі застосунки, які наразі підключені до вашого акаунта Instagram. Щоб відкликати доступ Instagram до них, натисніть Видалити.

5. Використовуйте контент-попередження для будь-яких чутливих дописів в Instagram

Особливо важливо бути обережним і уважним, публікуючи графічні зображення або відео, які можуть засмутити вашу аудиторію.

Наприклад, поширювати інформацію про вибухи, що сталися, – це нормально. Однак, якщо ви вирішите поділитися зображеннями постраждалих, або відео з місця події, ви ризикуєте отримати скаргу.

Тому, якщо ви вирішили публікувати контент, який може шокувати аудиторію, варто використовувати контент-попередження для будь-яких чутливих дописів. Таким чином, кожен користувач соцмережі матиме можливість вирішити самостійно, чи хоче він взаємодіяти з вашим дописом, чи ні.

Хоча Instagram автоматично відображає контент-попередження для дописів, які він вважає чутливими, ця функція не може бути безпосередньо застосована користувачами.

6. Припиніть будь-яку ботоподібну діяльність та спам в Instagram

Подібно до купівлі підписників в Instagram, участь у таких видах діяльності, як швидка підписка на сотні акаунтів, масове коментування та вподобання численних публікацій за короткий проміжок часу, може призвести до того, що системи Instagram позначать ваш акаунт як потенційно автоматизований або спамний.

Хоча ви можете розглядати це як спосіб швидко отримати підписників в Instagram, ви в підсумку поставите під загрозу охоплення вашого акаунта. Замість цього ми рекомендуємо взаємодіяти з авторами, які публікують контент, що відповідає вашим інтересам.

7. Зробіть перерву в публікаціях в Instagram

Якщо ви не можете визначити причину вашого тіньового бану в Instagram, ми рекомендуємо тимчасово зробити перерву в публікаціях на платформі. Якщо ваша взаємодія вже припинилася, будь-який новий контент, який ви публікуєте, не буде видимим для більшості ваших підписників, незалежно від його якості. Тому зробити перерву в публікації історій, роликів чи постів – хороша ідея.

Хоча інформації про тривалість тіньового бану не так багато, з часом він автоматично знімається. Ми рекомендуємо почати з короткої триденної перерви і продовжити її максимум до 14 днів, якщо ваш тіньовий бан все ще діє.

На жаль, тривалість тіньового бану в Instagram може бути різною – від одного дня до кількох тижнів. Якщо нічого не допомагає, і ви взяли двотижневу перерву в публікаціях в Instagram, варто звернутися до служби підтримки Instagram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Джерело24tv.ua

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: