Гроші на картку тепер зараховують по кілька днів: клієнти Ощадбанку в паніці

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Громадяни України можуть зіткнутися з труднощами під час здійснення грошових переказів. Наприклад, клієнт Ощадбанку, висловив невдоволення тим, що йому не вдається отримати кошти на свою банківську картку.

Скарга з’явилася під публікацією Ощадбанку на їхній офіційній сторінці у Facebook .

«Скільки часу має тривати блокування переказу з картки на картку в 2500 гривень? Таке враження, що його перевірку виконують вручну» , – написав клієнт.

Представник банку пояснив, що зазвичай перекази між банківськими картками відбуваються дуже швидко. Але якщо йдеться про перекази між різними банками або використання банківських реквізитів, це може зайняти деякий час.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У повідомленні зазначається, що час виконання цих операцій залежить від кількох факторів і може змінюватись від кількох годин до кількох днів.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.