В Україні запрацював Telegram-бот для скарг на зачинені укриття

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України впроваджує новий інструмент для надання скарг громадян — бот, що дозволить ефективно реагувати на ситуації з недопуском до укриттів або зачиненими дверима під час масових обстрілів.

Реклама

Заступник міністра Тимур Ткаченко розповів, що під час нещодавніх обстрілів з’явилися скарги з різних міст про проблеми із доступом до укриттів. З метою оптимізації та поліпшення цього процесу, Міністерство створило бот, доступний за цим посиланням.

“Ви заповнюєте бот і протягом 1 хвилини мені в Telegram приходить сповіщення, яке ми одразу беремо в роботу і відпрацьовуємо”, — зазначив Ткаченко.

Наголосивши на особистому контролі, він відзначив, що всі скарги буде переглядати особисто та негайно направляти до відповідальних служб.

Цей інноваційний крок доповнює ініціативу “Залізне укриття”, запущену 19 жовтня, яка надає інформацію про стан укриттів та їхнє відновлення в режимі онлайн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: