Microsoft може незабаром обійти Apple з ринкової капіталізації

Час читання: < 1 хв.

Microsoft наближається до Apple за ринковою капіталізацією і може незабаром оминути свого конкурента.

Реклама

Різниця в капіталізації між компаніями скоротилася до менш ніж 100 млрд. доларів, що є мінімальним показником з кінця 2021 року.

На даний момент ринкова капіталізація Microsoft становить 2,73 трлн доларів, у той час як у Apple – 2,82 трлн. З початку грудня показники Microsoft залишалися стабільними, тоді як вартість акцій Apple з кінця грудня почала падати.

Важливо відзначити, що капіталізація Apple недавно досягла 3 трлн доларів, і досі жодна інша компанія не перетинала цю величину.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.