Огляд інтернет-активності українців та головні тренди 2023 року: деталі дослідження Gradus Research

Час читання: < 1 хв.

Українці витрачають понад чотири години на добу в інтернеті, демонструючи стійкий тренд діджиталізації. За даними компанії Gradus Research, активні користувачі проводять навіть більше – понад вісім годин щодня.

Реклама

Використання мережі стало неодмінною частиною життя українців, які активно шукають інформацію онлайн, використовують месенджери для зв’язку та здійснюють покупки через інтернет. Пандемія та повномасштабна війна ще більше підтвердили цей тренд. Опитування також виявило, що у більше ніж чверті населення переважають онлайн-покупки.

Найпопулярніші джерела новин для українців – месенджери (70%) та короткий відеоконтент на YouTube (56%). Також зросла популярність телебачення як джерела новин (42%).

Зараз читають  Роботи Optimus можуть підняти вартість Tesla до 25 трильйонів доларів

Спостерігається збільшення відеоконтенту, що може бути пов’язано з втомою від читання новин. Якщо на початку війни українці шукали актуальну інформацію, то тепер їх приваблює відеоформат та відеоблоги.

Опитування проведено компанією Gradus Research з 5 по 7 вересня 2023 року на зразку 1896 респондентів.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛОGradus Research

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.