Microsoft додає нову клавішу Copilot в клавіатуру Windows: це перша зміна за 30 років

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Microsoft анонсувала першу в історії зміну клавіатури Windows, додаючи нову клавішу Copilot. Це кардинальне оновлення, яке вважається початком ери ПК зі штучним інтелектом, зазначається на офіційному сайті компанії.

Реклама

Клавіша Copilot не замінить клавішу Windows, а буде новим елементом на клавіатурі, який викликає функцію Copilot, роблячи використання штучного інтелекту легким і доступним. Це нововведення призначене сприяти трансформації роботи зі штучним інтелектом на комп’ютері.

Розробники планують представити клавішу Copilot під час виставки CES, а також на нових комп’ютерах з Windows 11 від партнерів Microsoft. Заявлено, що Copilot допоможе перетворювати ідеї на пісні, створювати зображення та відшліфовані чернетки, а також вносити корективи в налаштування ПК.

Microsoft вважає Copilot не лише інструментом, а й повсякденним AI-компаньйоном для роботи та життя. Доступність функції Copilot залежить від ринку та пристрою, а для використання потрібен обліковий запис Microsoft. У випадку, якщо Copilot не активовано, натискання клавіші викличе Windows Search.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

ДжерелоMicrosoft

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: