Нова відповідальність для Мінцифри: хмари, «еАкциз» та освітній застосунок «Мрія» відтепер у компетенції Міністерства

Час читання: < 1 хв.

Міністерство цифрової трансформації отримало додаткові повноваження та тепер відповідатиме за формування держполітики у сферах хмарних послуг, впровадження «еАкцизу» та запуск освітнього застосунку «Мрія».

Реклама

Зокрема, у сферу відповідальності відомства додали хмарні послуги, які вже успішно використовуються для цифровізації держустанов та захисту даних. Під час повномасштабного вторгнення росіяни намагалися знищити українські архіви, але завдяки хмарним сховищам найважливіші дані залишилися в безпеці.

Пріоритетним проєктом Мінцифри на наступні роки є «еАкциз», який спрямований на побудову прозорого ринку тютюну та алкоголю. Запуск «еАкцизу» дозволить зупинити незаконний збут продукції, зберігаючи кошти держави та захищаючи українців від контрафакту.

Зараз читають  Реальний знімок посів третє місце на фотоконкурсі ШІ

Окрім того, у відповідальність Мінцифри включено і запуск освітнього застосунку «Мрія». Цей революційний продукт змінить освітній процес для дітей, батьків і вчителів, надаючи зручний доступ до знань та можливість будувати індивідуальні освітні траєкторії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОМінцифра

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.