Тім Кук зустрінеться із главою антимонопольного відомства ЄС наступного тижня

Час читання: < 1 хв.

Генеральний директор Apple Тім Кук зустрінеться з головою антимонопольного відомства Європейського союзу Маргрете Вестагер наступного тижня на тлі низки розбіжностей із організацією.

Реклама

Вестагер також має намір зустрітися з керівниками компаній Alphabet, Broadcom та Nvidia, а також із вищим керівництвом OpenAI. Зустрічі пройдуть у Сан-Франциско та Пало-Альто у четвер та п’ятницю наступного тижня та будуть присвячені європейській конкурентній політиці та регулюванню цифрових технологій.

У грудні Apple, як повідомляється, запропонувала конкурентам Apple Pay отримати доступ до технології NFC в iPhone для безконтактних платежів до ЄС. Ця пропозиція покликана врегулювати поточну антимонопольну суперечку та уникнути потенційного штрафу. Вважається, що Європейська комісія хоче отримати відгуки від конкурентів та клієнтів, перш ніж прийняти пропозицію, тому цілком імовірно, що саме це питання буде обговорюватися.

Нові правила ЄС, такі як Закон про цифрові ринки (DMA), змушують великі технологічні компанії відкривати свої різні сервіси та платформи для інших компаній та розробників. Очікується, що DMA змусить Apple внести значні зміни до роботи App Store, FaceTime та Siri у Європі.

Наприклад, у наступному році Apple буде зобов’язана дозволити користувачам встановлювати сторонні магазини додатків та додатків зі сторонніх джерел, а також надати розробникам можливість просувати свої пропозиції за межами App Store та використовувати сторонні платіжні системи.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.