В Україні створили робота-штурмовика, якого можна посилати в розвідку

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Українські учасники оборонного кластера Brave1 оголосили про створення нового універсального робота під назвою D-21-11, призначеного для виконання бойових завдань та розвідки. Про це повідомив очільник Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Реклама

Наземний робот D-21-11 від Brave1 є високофункціональною машиною, яка володіє автоматичною туреллю та може здійснювати різноманітні бойові завдання. Його можливості включають проведення розвідки, а також можливість штурмувати або захищати позиції в зоні бойових дій.

Однією з основних можливостей платформи є безпечна доставка боєприпасів та провізії для військових, особливо в небезпечних зонах. Крім того, бойова частина робота D-11 вже успішно пройшла випробування та отримала позитивні відгуки від військових. У планах розробників – інтеграція натовських видів озброєння та підвищення стійкості до радіоелектронної боротьби. Зараз команда активно працює над масштабуванням виробництва даної технології.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: