Уряд прискорює легалізацію авто: як зміниться процес розмитнення в Дії

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Верховна Рада України реєструє новий законопроєкт, спрямований на полегшення митного оформлення автомобілів через мобільний додаток “Дія”. Про це повідомив віцепрем’єр Михайло Федоров.

Реклама

Законопроєкт №10380 передбачає створення бази даних митної вартості легкових авто, яка виключить вплив людського фактора. Інформацію для бази подаватиме Державна митна служба, враховуючи марку, модель, рік випуску, тип і об’єм двигуна та інші деталі автомобіля.

Попередня версія закону, що ґрунтувалася на технічних характеристиках, не знайшла підтримки у депутатів. В новому проєкті об’єднано ключові міжнародні норми розмитнення, прибравши людський фактор з розрахунку митної вартості авто.

Ця ініціатива входить в широкий контекст державних зусиль з цифрової трансформації, підтримує розвиток інновацій та спрощує процедури для громадян. Деталі новацій та їх вплив на власників автомобілів можна буде дізнатися на наступних етапах розгляду законопроєкту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: