Надпродуктивна SoC Apple M3 Ultra може з’явитися вже в середині поточного року

Час читання: < 1 хв.

Однокристальна система Apple M3 Ultra має стати доступною для купертинського гіганта приблизно в середині поточного року.

Реклама

Як повідомляють аналітики TrendForce, відразу кілька компаній готуються розмістити замовлення на потужностях TSMC. Продукція вироблятиметься за оновленим техпроцесом N3E. Крім Apple з її M3 Ultra за цим же техпроцесом будуть вироблятися Apple A18 Pro, Snapdragon 8 Gen 4, Dimensity 9400, а також GPU і CPU компаній AMD і Nvidia.

Зараз читають  SpaceX представила компактну антену Starlink Mini для супутникового інтернету

Що цікаво, джерело говорить, що M3 Ultra з’явиться в оновленому настільному ПК Mac Studio, а ось Mac Pro аналітики не згадують. Можливо, оновлена версія цього ПК в поточному році не вийде.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.