Українцям пропонують самостійно робити FPV-дрони

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Відтепер кожен українець може за бажання навчитися самостійно збирати FPV-дрони для захисників. Інструкцію, що робити, опублікували в Telegram-каналі Fedorov.

Реклама

Для того, щоб допомагати українській армії, людині потрібно авторизуватися через Дія.Підпис на платформі Житомирський дрон, яку запустила Житомирська міська рада.

Цей майданчик об’єднує інженерів, постачальників, логістів, а також донаторів, щоб “пташок” побільшало. Авторизація необхідна за допомогою Дія.Підпис, щоб тільки українці мали доступ до цієї платформи.

Там можна пройти онлайн навчання, вибрати дрон, який хочете зібрати, а також передати його на тестування. Якщо тестування пройде успішно, дрон вирушить на фронт. Людина, яка його зібрала, зможе стежити, як “пташка” відпрацювала по російським цілям.

Також можна задонатити на дрони або стати постачальником запчастин. Вказується, що на платформі є список необхідних. Тобто інженери зможуть замовляти в українців деталі для дронів.

Міністр цифрової трансформації додав, що після реєстрації українці отримають позивну, щоб приховати свої особисті дані.

Це перша платформа в Україні, яка тестує, забезпечує логістику доставлення на передову і частково компенсує вартість дрона. Якщо ви мешканець Житомирської громади, то можете отримати 6000 грн компенсації за зібраний дрон.

До цього проєкту можуть приєднуватися інші громади, а також міста, а також частково компенсувати своїм мешканцям вартість зібраного дрона. Для цього на сторінці потрібно вибрати розділ “Стати партнером проєкту”.

Федоров зазначив, що FPV-дрони вже показали свою ефективність на фронті. “Пташки” допомагають принципово знищувати ворога та зберігати життя наших військових.

Міністр цифрової трансформації закликав українців приєднуватися до проєкту та майже своїми руками знищувати ворога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: