Компанія DroneUA представила унікальних роботів для інспекцій та досліджень в небезпечних місцях

Час читання: < 1 хв.

Співзасновник компанії DroneUA, Валерій Яковенко, повідомив про важливий крок у розвитку компанії — випуск нового типу робототехніки, спеціально розробленого для інспекцій та досліджень в небезпечних місцях.

Реклама

Ці інноваційні роботи призначені стати незамінніми помічниками у сферах, де людське здоров’я та життя можуть бути під загрозою. Зокрема, їх використання буде ефективним у підвищенні безпеки поліцейських підрозділів та оптимізації роботи промислових об’єктів.

Секрет успіху цих роботів полягає в складних інтеграціях з різноманітними сенсорами та спеціалізованим обладнанням. DroneUA створив їх з метою заміщення або підсилення людських можливостей у складних та ризикованих сценаріях.

Зараз читають  На відео показали військовий безпілотний підводний човен США Manta Ray

“Ці інноваційні роботи спроєктовані для інспекцій та досліджень в місцях, де людське здоров’я чи життя можуть бути під загрозою. Вони стануть незамінними помічниками у посиленні підрозділів поліції та підвищенні ефективності роботи промислових об’єктів”, — поділився Яковенко у своєму Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОВалерій Яковенко

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.