DecisionWanted: українські розробники запустили інноваційну платформу пошуку роботи на Штучному Інтелекті

Час читання: < 1 хв.

Українські розробники представили нову платформу DecisionWanted, яка перевертає підхід до пошуку роботи. Використовуючи штучний інтелект нового покоління, система аналізує навички користувачів та автоматично підбирає вакансії.

Реклама

Команда розробників вирішує проблему з неактуальними пропозиціями від рекрутерів, які часто ґрунтуються на ключових словах. DecisionWanted пропонує революційний підхід, адаптуючи підбірку під конкретну людину, що значно економить час користувачів.

“DecisionWanted дуже точно визначає відповідність вакансії до конкретної людини. Це як порівняти пошук відповіді в Google із запитом до чату GPT. У першому випадку ви отримуєте багато посилань, і тільки деякі з них релевантні. У другому — конкретну відповідь на своє питання. Це дуже спрощує життя”, — пояснили представники компанії.

Зараз читають  Vodafone розпочав масштабне оновлення: скільки це триватиме

Для початку користувачам потрібно зареєструватися на сайті DecisionWanted.com та детально описати свої вміння або вимоги до кандидатів. Після цього система автоматично вибирає підходящі вакансії та пропонує кандидатам взяти участь у співбесіді, враховуючи навички, зарплатні очікування та інші нюанси.

DecisionWanted працює анонімно, передаючи контакти обом сторонам лише після підтвердження зацікавленості у подальшій співпраці.

Зазначимо, що система вже успішно проходила тести та в деяких випадках демонструвала відмінну ефективність, особливо при унікальних вакансіях.

Робочий ринок України зазнає трансформацій, і новаторські платформи, такі як DecisionWanted, визначають нові стандарти пошуку роботи та відбору кандидатів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОDecisionWanted

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.