Samsung продала 12,6 млн Galaxy S23 Ultra за 2023 год

Час читання: < 1 хв.

У нещодавньому повідомленні інсайдера Ice Universe стали відомі дані про продаж флагманських смартфонів із серії Samsung Galaxy S23 за перші 10 місяців 2023 року.

Реклама

Загалом було реалізовано 27,26 мільйонів пристроїв флагманської серії. Це на 23% більше у порівнянні з продажами серії Galaxy S22 за той же період 2022 року. Лідером з продажу став Galaxy S23 Ultra . За перші 10 місяців 2023 року було продано 12,6 мільйонів смартфонів.

Судячи з усього, за підсумками продажів за весь рік обсяг продажів Galaxy S23 наблизиться до 15 мільйонів пристроїв. На другому місці розташувався Galaxy S23, який був реалізований у кількості 9,69 мільйона одиниць. За ним слідує Galaxy S23 Plus, із загальною кількістю проданих 4,97 мільйона смартфонів.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.