Україна отримала важливу військову техніку від Японії

Час читання: < 1 хв.

Україна отримала дуже цікаву інженерну машину від Японії. Дана техніка має армійський характер та належить до гусеничної транспорту.

Реклама

Машина Morooka PC-065B вперше представлена в Україні. За словами японського дипломатичного відомства в Києві «підтримка України Японією продовжуватиметься наступного року».

Машина Morooka РС-065В належить виробництву японського заводу Morooka. Завод спеціалізується на виготовленні цивільних та армійських самоскидів.

Різниця між армійською та цивільною в кількості кабін. Армійська, як можна побачити на фото, має дві кабіни. Кузов може помістити як сипучі, так і кускові, пакетні чи наволочні вантажі вагою не більше 3 тонн.

Зараз читають  На відео показали військовий безпілотний підводний човен США Manta Ray

Машину розміром 4,8х2,1х1,95 м та масою 4,9 т зроблено так, що попереду при потребі можна розмістити бульдозерне обладнання для земляних робіт, розчищення території від уламків чи при будівництві якихось інженерних фортифікаційних споруд.

Під капотом Morooka PC-065B знаходиться 6-циліндровий двигун Komatsu потужністю 143 к.с.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.