В Україні розробляють нові великокаліберні кулемети: деталі

Час читання: < 1 хв.

Українські розробники вже почали випробовувати дві нові моделі кулеметів. Зброю розробляють вітчизняні підприємства для потреб ЗСУ.

Реклама

Виробники наразі випробовують кулемети під патрон калібрів 14,5×114 мм та 12,7×99 мм.

Призначення нового кулемета під патрон калібру 14,5×114 мм – ураження легкоброньованих цілей (БТР та БМП), вогневих засобів та живої сили противника, яка перебуває за легкими укриттями.

Нова зброя має кращі характеристики, ніж радянський попередник КПВ (КПВТ). У разі вдалих результатів випробувань, кулемет замінить застарілий КПВТ.

Окрім того його планують використовувати зі станка – варіант для піхоти.

Кулемет під патрон 12,7×99 мм – це аналог американського Browning М2. Він може прийти на заміну застарілому радянському НСВ. Варіанти модифікації – піхотний, станковий, на танках типу Т-64.

Зараз читають  OpenAI може стати комерційною організацією

Дві нові моделі кулеметів вітчизняного виробництва замінять радянські аналоги в разі успішних випробувань.

Виробництво західної зброї в Україні

Нагадаємо, Україна намагається залучити оборонні компанії з країн Заходу до виробництва своєї продукції на своїй території.

Зокрема, ще наприкінці жовтня стало відомо, що “Українська оборонна промисловість” та німецький оборонний концерн Rheinmetall створили спільне підприємство.

Підприємство допомагатиме Україні ремонтувати техніку, яку передали країни Заходу, а також планує виробляти танки та бронемашини.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.