Технологічні тренди 2024 року: ШІ посяде центральне місце

Час читання: < 1 хв.

У міру того як технологічний ландшафт наближається до 2024 року, майбутнє стає зрозумілішим, ніж будь-коли, вважають експерти: ШІ – чинний чемпіон, SaaS – срібний призер, а сузір’я інших тенденцій, за їхніми словами, висвітлює нам усім шлях уперед.

Реклама

Приготуйтеся бути приголомшеними зростаючим пануванням штучного інтелекту. Його щупальця простягаються далеко і широко: від революції в бізнес-процесах до генерації коду і написання музики. LLM-моделі, ці складні мовні моделі, є зірками цієї сцени, і компанії прагнуть створити та продемонструвати свої власні. Готуйтеся до появи дотепних чат-ботів, помічників з юридичних досліджень і пошукових систем, що працюють на основі ШІ.

Імперія SaaS-ПО продовжує розширюватися, і її зростання прогнозується на рівні 18% на рік. Компанії відмовляються від громіздких внутрішніх рішень і обирають гнучкість та економічність хмарних сервісів.

У світі DevOps намітилася весела “синергія” з ШІ. Автоматизація стає дедалі популярнішою, а ШІ та машинне навчання оптимізують робочі процеси, тестування і якість коду. Очікуйте автогенеровані тести, моніторинг на базі ШІ та безшовну співпрацю між людьми і машинами.

Зараз читають  Lifecell пояснила абонентам причини знову виниклих проблем зі зв'язком

Мобільні роздуми: Мобільний світ вирує цікавими подіями. На WWDC 2023 Apple представила своє бачення майбутнього з AR-шоломами та вдосконаленнями мови Swift. Довгоочікуваний KMP (Kotlin Multiplatform) нарешті досяг стабільного статусу, обіцяючи кросплатформне щастя для мобільних розробників.

У 2024 році технологічний ландшафт продовжить розвиватися з шаленою швидкістю. Очевидно, що ШІ залишиться головною силою, що визначає все – від бізнесу до творчості. Компанії, які візьмуть ці тенденції й адаптуються до мінливого ландшафту, йтимуть у ногу з майбутнім, вважають експерти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.