Україна тестує нові великокаліберні кулемети: що відомо

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Науково-дослідні установи оборонного відомства України проводять випробування нових великокаліберних кулеметів, розроблених вітчизняними фахівцями. Приватне підприємство, яке вже має досвід розробки стрілецької зброї для Збройних Сил України, представило два нових зразки.

Реклама

Перший кулемет, призначений для патронів калібру 14,5×114 мм, спроєктований для ураження легкоброньованих цілей, таких як бронетранспортери, бойові машини піхоти, вогнева підтримка та противник, що приховується за укриттями. Його характеристики перевершують вже застарілі кулемети, а після успішних випробувань планується заміна застарілого обладнання у складі основного озброєння бойових транспортерів та розвідувальних машин.

Другий кулемет, призначений для патронів 12,7×99 мм, подібний до відомих моделей НСВ та Browning M2. Призначений для використання в піхоті, на станках та танках типу Т-64. Його впровадження має замінити застарілі кулемети із забезпеченням сучасними характеристиками та підвищеною ефективністю.

Українська армія крокує вперед, модернізуючи своє озброєння для ефективності та безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

ДжерелоАрміяInform

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: