Українські військові отримали унікальний засіб спостереження «ЗІР Про», що забезпечує виявлення ворога за допомогою ШІ

Час читання: < 1 хв.

Компанія Compass Engineering представила новий комплекс тепловізійного спостереження «ЗІР Про», розроблений українськими фахівцями.

Реклама

Розробка використовує передові технології нейромереж та штучного інтелекту для виявлення противника. Цей комплекс, який вже зараз використовується в армії, забезпечує перевагу над аналогічними системами, зокрема ворожим «Муром-П».

Система вражає своєю унікальністю та модульністю, дозволяючи розширювати функціонал. Окрім відеоаналітики та нагляду, «ЗІР Про» використовується для цілевказання різних об’єктів, включаючи повітряні, наземні та надводні цілі.

Зараз читають  Vodafone представив безкоштовний інтернет для планшетів і ноутбуків

Система вже успішно пройшла випробування і продемонструвала вражаючі можливості, такі як нічне виявлення безпілотників на відстані 7 км в ускладнених погодних умовах.

Компанія Compass Engineering планує подальше вдосконалення системи, включаючи модифікацію існуючих компонентів та розробку нових рішень. Це сприятиме підвищенню технічної оснащеності військових та покращенню їх ситуаційної обізнаності на полі бою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОCompass Engineering

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.