Досягнення Укроборонпрому у 2023: рекордне виробництво, ремонт та інновації в оборонному секторі

Час читання: < 1 хв.

Оборонно-промисловий комплекс України (ОПК) вражає своїми досягненнями у 2023 році, виготовивши та відремонтувавши 637 000 одиниць продукції.

Реклама

У 2023 році ОПК, що налічує 500 підприємств і залучає 300 000 працівників, продовжує бути ключовим гравцем національної безпеки. За рік виробництво на державних підприємствах зросло на 92%, досягнувши понад 79 млрд грн.

Герман Сметанін, генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість», повідомив, що це рекордне досягнення стало можливим завдяки виробництву мінометних та артилерійських боєприпасів, нових типів патронів, снарядів та бронетехніки.

Зараз читають  Акції Apple досягли нового рекордного максимуму після анонсу функцій ШІ

Наприклад, виробництво мінометних боєприпасів зросло в 42 рази, артилерійських — у 2,8 раза. Шість нових самохідних артилерійських установок «Богдана» вийшли на виробництво щомісяця, піднявши планку ефективності.

Найважливішим вдосконаленням вважається створення аналогів безпілотників Shahed-131 та дронів-камікадзе Shahed-136. Зараз вони випускаються серійно та застосовуються на полі бою, забезпечуючи українських військових передовими технологіями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОМінстратегпром

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.