Користувачі TikTok на iPhone стурбовані тим, що програма запитує персональні дані

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Користувачі TikTok з iPhone висловили стурбованість з приводу недавнього запиту додатком кодів доступу до їхнього iPhone, про що повідомляється на Reddit. 

Реклама

Користувачі стверджують, що TikTok пропонує їм ввести коди доступу без чіткого пояснення запиту. Деякі вважають, що причиною цих підказок може бути потенційна програмна помилка. Примітно, що розголошення кодів доступу платформі, що звинувачується в неправильному поводженні з даними користувача, викликає побоювання з приводу безпеки.

Інтерв’ю з кіберзлочинцем висвітлило ризик, пов’язаний із розкриттям пароля, наголосивши на необхідності обережності. У той час, як користувачі зберігають фізичне володіння своїми iPhone під час запитів пароля TikTok, відсутність прозорості щодо необхідності цієї інформації викликає підозри. Користувачі повідомляють про неоднозначні результати, пов’язані з пропонованим рішенням оновлення до версії 32.5.0 програми iOS TikTok, причому деякі заявляють про дозвіл, а інші вказують на запити пароля, що продовжуються. для критично важливих програм, включаючи банківські та фінансові програми. 

Незважаючи на побоювання, деякі користувачі не наважуються видаляти програму TikTok через ймовірний ризик втрати збереженого контенту. Для тих, хто готовий ризикнути втратою даних, деякі користувачі Reddit запропонували видалити і перевстановити додаток як рішення. Це спостереження підтверджує можливість програмної помилки, а чи не навмисної спроби збирання кодів доступу. 

На закінчення користувачам рекомендується зберігати спокій та розглянути альтернативні дії, такі як використання кнопки скасування або оновлення TikTok до версії 32.5.0. Видалення та переустановка програми може бути останнім засобом для тих, хто шукає вирішення проблеми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: