ПриватБанк продасть понад 60 тисяч проблемних кредитів: мета – зменшення витрат та оптимізація

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

ПриватБанк готується до продажу частини свого портфеля проблемних кредитів. За інформацією пресслужби банку, у початковому кварталі 2024 року на ринок вийде портфель на 500 млн грн, який включає понад 60 тисяч споживчих кредитів, визнаних безнадійними та списаних через формування резервів.

Реклама

Лариса Чернишова, заступниця голови правління ПриватБанку з питань управління ризиками, уточнила, що продаж стосується виключно кредитів, класифікованих як безнадійні. Банк раніше пропонував клієнтам цих кредитів програми реструктуризації та використовував всі можливі інструменти для погашення заборгованості.

Продаж прав вимог до портфеля проблемних кредитів буде проведено на аукціоні через систему електронних торгів Мінюсту СЕТАМ. На аукціоні буде враховано тільки тіло кредиту та нараховані відсотки.

Зазначено, що не буде включено кредити, надані військовослужбовцям, мобілізованим особам та мешканцям територій, де йдуть бойові дії чи є тимчасова окупація.

Продаж такого портфеля є частиною стратегії ПриватБанку щодо оптимізації витрат. Зараз частка непрацюючих кредитів в банківському секторі складає 37,7%, що на 0,2% менше, ніж станом на 1 жовтня. Зменшення цих витрат впливає на бюджет держави та загальну економіку України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

ДжерелоПриватБанк

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: