Названо найпопулярніші смартфони Європи, Китаю, США та інших країн

Час читання: < 1 хв.

Експерти Counterpoint Research проаналізували ключові ринки смартфонів у світі та виявили найпопулярніші моделі. Їх найчастіше купували жителі тієї чи іншої країни в жовтні 2023 року.

Реклама

У галереї нижче є дані з продажу телефонів у США, Південній Кореї, Японії, Китаї, Німеччині, Індії, Франції та Великій Британії. Майже скрізь лідирують новітні гаджети Apple – iPhone 15 Pro і 15 Pro Max.

Утім, винятки теж є. Японці обирають компактний і трохи менш сучасний iPhone 14, а в Південній Кореї вперед вирвалася “розкладачка” Samsung Galaxy Z Flip 5.

Зараз читають  Акції Apple досягли нового рекордного максимуму після анонсу функцій ШІ

Нагадаємо: анонс нової флагманської лінійки смартфонів iPhone 15 відбувся 12 вересня. Пропустили найочікуванішу презентацію року? Не біда! Детально і без води ми розповіли про всі новинки Apple. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.