Ощадбанк змінив термін дії своїх карток

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Державний Ощадбанк продовжив термін дії всіх платіжних карток. Тепер вони діятимуть принаймні до 31 березня 2024 року. Про це повідомила прес-служба фінустанови.

“У зв’язку з військовим становищем Ощадбанк для зручності клієнтів продовжив термін дії всіх платіжних карток, у тому числі для внутрішньо переміщених осіб, до 31 березня 2024 року” , – йдеться у повідомленні.

Продовження відбувається автоматично для карток, термін яких спливає, починаючи з лютого 2022 року. Якщо нову картку вже перевипущено, потрібно звернутися до відділення Ощадбанку для її отримання.

У разі закінчення терміну дії такі картки продовжать повноцінно працювати: ними можна розраховуватись у торгово-сервісній мережі, знімати готівку у банкоматі тощо.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.