У Київстарі назвали суму збитків через хакерську атаку

Час читання: < 1 хв.

Київстар відновив вже всі послуги після масштабного збою через хакерську атаку. Повністю збитки поки що підрахувати важко, але сума сягне великих масштабів.

Реклама

Про це розповів президент компанії Олександр Комаров в ефірі національного телемарафону.

За його словами, компанія досі не змогла підрахувати точні фінансові збитки внаслідок збою, тому що займається відновленням внутрішніх систем. Однак попередні оцінки свідчать, що це будуть мільярди гривень.

Комаров запевнив, що Київстар не буде підвищувати вартість тарифів, аби компенсувати збитки.

Він додав, що в деяких будинках, які були підключені до послуги “Домашній інтернет”, пошкодилось обладнання. Його потрібно замінити, і це не типова ситуація.

«Із 80 тис. будинків, які обслуговує компанія Київстар, таких виявилося близько 2 тис. І на сьогодні їх залишилося приблизно 600-700. До кінця цього тижня все це (обладнання – ред.) в будинках буде полагоджене», — сказав Комаров.

Водночас він зазначив, що ніхто з клієнтів не подав до суду на компанію через масштабний збій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.