Кінець швидкісного майбутнього: компанія Hyperloop One закривається

Час читання: < 1 хв.

Проєкт швидкісних поїздів Hyperloop One, який обіцяв вакуумні тунелі для перевезення пасажирів і вантажів зі швидкістю, схожою на літак, закривається. Bloomberg повідомляє, що це сталося під впливом внутрішніх труднощів.

Реклама

Заснований у 2014 році, стартап Hyperloop One привернув понад $450 млн і побудував тестовий тунель біля Лас-Вегасу. Інвестиції від компанії Virgin Річарда Бренсона призвели до тимчасового перейменування на Virgin Hyperloop One. Проте в 2022 році компанія вирішила змінити стратегію, переорієнтувавшись на вантажоперевезення.

Зараз читають  Київстар попереджає про можливі проблеми зі зв'язком під час відключення електроенергії

Результат – закриття офісу у Лос-Анджелесі, звільнення понад 200 співробітників і намагання продати активи, включаючи тестовий тунель. Останнім часом компанія фінансувалася дубайським конгломератом DP World, який зараз отримає більшість інтелектуальної власності Hyperloop One.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОBloomberg

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.