Vodafone збільшить вартість недорогих тарифних планів, якими найчастіше користуються люди похилого віку

Час читання: < 1 хв.

Користувачі сервісу незадоволені майбутнім подорожчанням тарифів на зв’язок напередодні свят.

Реклама

Перед зимовими святами мобільний оператор Vodafone оголосив про підвищення цін на зв’язок для своїх клієнтів. Про це стало відомо після реакції користувачів на сторінці компанії у соціальних мережах.

Жителька України висловила своє обурення щодо рішення Vodafone збільшити вартість недорогих тарифних планів, якими найчастіше користуються люди похилого віку.

На її думку, компанія додала додаткові гігабайти в пакет послуг, які часто буває складно використовувати через погану якість зв’язку.

«Коли напередодні Різдва у багатьох місцях діють знижки, (оператор) пішов іншим шляхом, вирішивши підняти ціни на тарифи, якими зазвичай користуються люди похилого віку зі звичайними кнопковими телефонами. До того ж, вони нав’язують зайві гігабайти, які не вдасться використовувати навіть на смартфоні через неякісний зв’язок», — поділилася вона своїми переживаннями.

Представники Vodafone відповіли на скаргу, заявивши, що підвищення цін є необхідним заходом для підтримки обладнання у робочому стані та надання послуг зв’язку всім клієнтам.

«Будь ласка, повірте, зараз нам дуже важко змінювати тарифи. Ми розуміємо, що це викликає невдоволення. Але нам необхідно забезпечувати стабільність зв’язку», – зазначили у компанії.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.