Apple передбачили мільярдні втрати

Час читання: < 1 хв.

Про це повідомляє видання Appleinsider. Аналітики JP Morgan передбачили, що американський IT-гігант недорахується близько п’яти мільярдів доларів через заборону на продаж Apple Watch 9 і Apple Watch Ultra 2. До 25 грудня компанія повинна буде зупинити продажі нових розумних годинників у США.

Реклама

Фахівці організації підрахували втрати Apple на основі даних про продажі IDC. Так, на рік компанія реалізує близько 43,9 мільйона одиниць розумних годинників за середньої ціни 466 доларів, що відповідає приблизно 20 мільярдам доларів доходу. На нові девайси, продаж яких заборонили, припадає близько 80 відсотків поставок, близько 30 відсотків розумних годинників продаються у США.

Зараз читають  Apple має намір зробити свої пристрої ще тоншими

У JP Morgan зауважили, що п’ять мільярдів – орієнтовна цифра. Зрештою вона залежатиме від того, як швидко Apple врегулює патентний спір і відновить продажі годинників.

Раніше керівник компанії Masimo Джо Кіані, через скаргу якої у США заборонили продажі Apple Watch, запропонував вирішити конфлікт компенсацією. За словами Кіані, Apple порушила закон і має понести покарання.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.