У Vodafone пояснили підвищення тарифів абонентам

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Напередодні зимових свят мобільний оператор Vodafone вирішив підвищити ціни для деяких абонентів. Про це стало відомо з відгуків клієнтів у соціальних мережах.

Реклама

Абоненти висловили своє невдоволення в соціальних мережах рішенням Vodafone підвищити дешеві тарифи, якими користуються переважно старші клієнти. Вони зазначили, що Vodafone додав гігабайти інтернету до їхніх пакетів послуг, але вони часто були недоступні через погану якість зв’язку.

“У цей час, коли скрізь діють різдвяні знижки, Vodafone вирішив збільшити тарифи, які переважно користуються літні люди з клавішними телефонами. Та ще й примусово включили гігабайти, які навіть за наявності смартфона практично неможливо використати через нестабільний зв’язок», – скаржилася українка.

Інший передплатник написав: “Це, щоб працівники Vodafone_UA мали за що новорічні корпоративи святкувати?”

Представники Vodafone відреагували на скаргу, наголосивши, що підвищення тарифів є необхідним кроком для підтримки працездатності обладнання та забезпечення зв’язку всім абонентам.

“Потрібно вірити, що в даний момент нам дуже складно змінювати тарифи, ми усвідомлюємо, що це не сподобається багатьом. Однак ми зобов’язані забезпечити стабільний зв’язок”, – пояснили в компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: