Важлива новина для абонентів “Київстар”. Для тих, хто залишився

Час читання: < 1 хв.

Найбільший український оператор зв’язку “Київстар” відновив усі послуги компанії як в Україні, так і за кордоном. Про це повідомив президент Київстар Олександр Комаров в ефірі національного телемарафону, пише Інтерфакс-Україна.

Реклама

Ми відновили всі послуги на 100% по всій території України, а також за кордоном. Остання послуга, яку ми відновлювали, це був міжнародний роумінг. У понеділок ми розпочали і у вівторок закінчили. Усі послуги «Київстар» працюють без обмежень», – заявив Комаров.

Він зазначив, що реальні дані про відтік абонентів «Київстар» до інших мобільних операторів компанія зможе побачити за кілька днів.

“Все ще є деякі проблеми з внутрішніми системами моніторингу, аналітики, які ми зараз відновлюємо, і думаю, що ми побачимо вже реальну статистику за кілька днів”, – сказав Комаров.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.