Apple Watch Series 9 і Apple Watch Ultra 2 остаточно зняті з продажу

Час читання: < 1 хв.

Компанія Apple не змогла відкласти рішення про припинення продажів двох моделей своїх годинників. Про це пише Engadget.

Реклама

Раніше ми писали, що компанія Masimo подала до суду на Apple за те, що та використовувала її патент під час розробки біодатчиків Apple Watsh Series 9 і Ultra 2. Суд став на бік Massimo і наказав зняти з продажу ці моделі годинників 21 грудня 2023 року. Apple подала апеляцію, але її не встигли розглянути.

Згідно з джерелом, клопотання про відтермінування зняття з продажу Apple Watch було відхилено владою США. Відсьогодні годинник не продаватимуть у цій країні. Рішення однозначно позначиться на вартості годинників, що залишилися в роздробі, по всьому світу, особливо в тих країнах, куди девайси Apple постачалися зі США. Україну це теж частково стосується.

Зараз читають  YouTube планує впровадити серверну рекламу, яку неможливо заблокувати

Masimo стверджує, що патент стосується саме апаратної частини датчиків, тому обійти його оновленням ПЗ не вийде. Якщо це так, то є великий шанс, що зупинка продажів Apple Watch Series 9 і Ultra 2 у США буде остаточною. У такому разі навряд чи компанія продовжить продавати їх в інших країнах; найімовірніше, годинник вийде в оновленому вигляді з новими назвами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.