В Мінцифрі пояснили, чи можуть хакери атакувати “Дію” так само, як “Київстар”

Час читання: < 1 хв.

Після масштабної хакерської атаки на “Київстар” українці почали перейматися, чи може схоже трапитися з системою “Дія”. Мстислав Банік, керівник з розвитку електронних послуг в Мінцифрі, роз’яснив, що користувачам “Дії” не потрібно перейматися за свою особисту інформацію.

Реклама

За його словами, додаток створений так, що в “Дії” не міститься жодних особистих даних громадян. Відразу після авторизації через BankID або NFC у біометричному документі мобільний додаток звертається до відповідних реєстрів, таких як реєстр водійських посвідчень, і перевіряє наявність необхідних документів. Якщо документ існує, він передається безпосередньо на телефон користувача.

Зараз читають  WhatsApp тепер підтримує відеодзвінки з участю до 32 осіб

“Умовно кажучи, встановивши ‘Дію’, неможливо викрасти або зламати дані, оскільки вони належним чином зберігаються в державних реєстрах”, — зазначив Банік.

Таким чином, згідно з Мінцифрою, “Дія” залишається безпечною, а особисті дані користувачів не під загрозою.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛОТСН

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.