Перекази з картки на картку: після якого ПриватБанк заблокує всім картки та гроші

Час читання: 2 хв.

В останні місяці все більше скарг надходить від клієнтів ПриватБанку на блокування банківських карток. На порталі Мінфін клієнтка поділилася своїм подібним досвідом.

Реклама

Вона поділилася, що отримала переклад як обмін криптовалюти на біржі Binance. Після цього її рахунок та аккаунт у Приват24 заблокували.

Клієнтка поскаржилася, що від ПриватБанку вона не отримала письмового повідомлення. За її словами, цілий місяць фінансова установа ігнорує її звернення та зробила так, що вона не може додзвонитися до операторів.

Робот пропонує їй повернути кошти відправнику або натиснути цифру 2, якщо вона хоче вирішити питання інакше. Але коли клієнтка натискає цю цифру, йде відбій.

У ПриватБанку заявили, що причиною блокування рахунку стала підозра, що його використовують шахраї. До речі, вони можуть виводити гроші через криптобіржі, а самі українці, які здійснюють обмін, можуть навіть не підозрювати про це. Тому після переказу від третьої особи, нібито як обмін криптовалюти, можуть заблокувати рахунок.

Також співробітник банку поінформував клієнтку, що банк був змушений з нею обмежити співпрацю. Але рішення може змінитись після проведення розгляду правоохоронними органами цього випадку або за рішенням суду.

При оформленні рахунку клієнт заповнює анкету: вказує своє майнове становище, розмір зарплати, додаткові доходи і т.д. Потім діє ризик-орієнтований підхід. Обов’язково повинні перевіряти:

  • операції із перевищенням суми 400 тис. грн;
  • операції з громадськими діячами (депутатами всіх рівнів, чиновників);
  • фізосіб-підприємців («ФОП»), які зареєстровані за останні три місяці;
  • тих, хто часто робить перекази за кордоном, обмінює банкноти.

Але нерідко запідозрити порушення та заблокувати можуть практично будь-який переклад. Тому від блокування рахунку не застрахований ніхто.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.