Без картки, без банкомату: прості способи зняття готівки

Час читання: < 1 хв.

Бувають ситуації, коли вам раптово потрібна готівка, а банкомату поблизу немає, або ж банкомат є, але він не працює. Інша ситуація, коли у вас є банкомат, але ви залишили картку вдома – ми вже розповідали, що робити, якщо банкомат заблокував вашу картку, але сьогодні ми покажемо вам, як зняти готівку без банкомату і без вашої банківської картки.

Реклама

Виявляється, ви можете знімати гроші не тільки в банкоматах, але і в касах супермаркетів, магазинів і заправних станцій. Втім, зняти готівку в банкоматах можна і без картки, але для цього існують важливі умови.

Як зняти готівку без банкомату

Українці можуть знімати готівку в національній валюті в касах супермаркетів та АЗС. Це можливо, якщо ви робите деякі покупки і розраховуєтесь банківською карткою через термінал. Скажіть касиру, що хочете зняти готівку. Ліміт становить приблизно 6 000 гривень.

Зараз читають  Роботи Optimus можуть підняти вартість Tesla до 25 трильйонів доларів

У яких мережах супермаркетів, магазинів, аптек та заправок доступна ця опція:

  • Сільпо, Fora, Varus, Novus, АТБ, Маркетопт, Ашан.
  • Єва, Аврора, Winetime, Простір, Шик та Блиск, Фокстрот, Зоомастер, Епіцентр, ROSHEN, Крапка, Копійочка та інші.
  • WOG, ОККО, Укрнафта, БРСМ-Нафта.
  • 911, АНЦ, Аптека оптових цін, Біла Ромашка та інші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.