В Україні з’явиться ком’юніті Solana – криптовалюти, якій прогнозується зростання на 500% вже наступного року

Час читання: < 1 хв.

Українці отримали можливість приєднатися до першого офіційного ком’юніті криптовалюти Solana, якій обіцяють вражаючий зріст на 500% вже у 2024 році. Проєкт Superteam — Kumeka Team представив можливості своєї ініціативи.

Реклама

Заснована командою Андрія Гнатюка та Марка Лецюка, Kumeka Team є частиною Superteam, яка сприяє розробникам та ентузіастам Web 3.0 у реалізації їхніх проєктів. Участь у ком’юніті безкоштовна, а переваги — вражаючі.

Члени Kumeka Team отримають можливість безкоштовно навчатися розробці на блокчейні Solana, брати участь в онлайн та офлайн мітапах, обмінюватися інсайдами роботи з Web 3.0, а також отримувати підтримку та гранти для своїх ідей.

Нова спільнота спрямована на розробників Web 3.0, контент-мейкерів, дизайнерів, копірайтерів, маркетологів, проєктних і продуктових менеджерів. Організатори запрошують до участі та обговорення перспектив у своєму Discord.

Зараз читають  Реальний знімок посів третє місце на фотоконкурсі ШІ

Засновники команди вважають, що створення такої спільноти в Україні стимулює розвиток Web 3.0-проєктів та надає можливість українським розробникам проявити свій потенціал на глобальному рівні. Крім того, Kumeka Team розглядає питання щодо юридичних аспектів участі у хакатонах та надає відповіді на потреби учасників.

Нагадаємо, що блокчейн-стартап Solana, заснований українцем Анатолієм Яковенком у 2017 році, швидко набирає популярність як найшвидша блокчейн-система, випереджаючи за швидкістю операцій навіть Ethereum. Зараз токен SOL є одним з найдорожчих у світі, а ринкова капіталізація Solana оцінюється у $50 млрд.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛОІнформатор Україна

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.