Як відкрити платіжну картку NovaPay у Дії: що потрібно зробити, покрокова інструкція

Час читання: < 1 хв.

Користувачі програми державного сервісу послуг Дія можуть у кілька кліків відкрити віртуальну платіжну картку NovaPay.

Реклама

Про це повідомляє Телеграм-канал Дія.

Фінансовий сервіс створений компанією «Нова пошта», щоб українці могли у зручному форматі отримувати та надсилати платежі та виконувати інші операції, які давно доступні у популярних банківських додатках.

Бета-версія програми вже доступна для завантаження через магазин програми для пристроїв під керуванням Android. Користувачі можуть перейти до Google Play, щоб встановити його, а потім надіслати необхідні документи за допомогою Дії.

Це потрібно, щоб зареєструватися в системі та відкрити картку платіжного сервісу.

Відкрийте програму NovaPay та увійдіть до облікового запису за номером телефону. На нього прийде смс-повідомлення із кодом, який потрібно буде ввести у вікно на екрані програми.

Далі через Дії достатньо надіслати копію паспорта та індивідуального номера платника податків, а потім заповнити невелику заявку та підписати електронним підписом заяву.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.