“Дія” готує масштабне оновлення дизайну та нові можливості для мільйонів користувачів: перші враження

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Один із найпопулярніших застосунків в Україні, “Дія”, готується до значущих змін. Перший погляд на новий дизайн додатка, який використовують більше 20 мільйонів українців, вже доступний.

Реклама

Додаток отримає перше оновлення дизайну за три роки. Судячи з перших скріншотів, зміни стосуватимуться вигляду документів та розмірів фотографій. Також новим елементом буде розділ “Стрічка”, який з’явиться в меню внизу.

Офіційна презентація нового дизайну відбудеться на Diia Summit 19 грудня, де його представить міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Після заходу оновлення буде доступне для всіх користувачів.

“Дія” стартувала понад три роки тому і зараз користується популярністю серед 20 мільйонів українців. З початку 2023 року додаток підтримує 120 державних послуг. Раніше анонсовані нові функції, такі як розмитнення та перереєстрація автомобілів без візитів до сервісних центрів МВС.

Новий дизайн та функції “Дії” обіцяють полегшити використання додатка та зробити його ще зручнішим для мільйонів користувачів.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

ДжерелоForbes

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: