Розкрито подробиці нових AirPods 4

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

За словами Марка Гурмана AirPods 4 з’явиться у двох варіантах і змістить однотипних попередників. Про це розповів тематичний ресурс Macrumors.

Реклама

За словами журналіста нова версія бездротових навушників об’єднає в собі дизайн і ергономіку AirPods і AirPods Pro. Ніжки вкладишів стануть коротшими, а посадка надійнішою. За рахунок чого навушники краще сидітимуть у вухах – не уточнюються, як і наявність силіконових насадок.

Порт зарядного кейса зміниться з Lightning на USB-C, що з переходом лінійки iPhone 15 на новий роз’єм цілком очікувано. Також у корпус вмонтують міні-динаміки – навушники видаватимуть сигнал, якщо звернутися до додатка “Локатор” у разі втрати. Старші AirPods 4 будуть оснащені активним шумозаглушенням, як у AirPods Pro. Більш детальних відмінностей між версіями Гурман не зазначив.

Також повідомляється, що пізніше, разом з оновленням, додадуть функціональність слухового апарату, а в додатку з’явиться тест на ступінь ослаблення слуху. Технологію схвалили медексперти США як безрецептурний пристрій.

AirPods 4 очікують у продажу до вересня 2024 року, коли Apple представить нові моделі iPhone 16.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: