В Україні з’являться системи розпізнавання облич: де їх встановлять

Час читання: < 1 хв.

Публічні місця в Україні будуть оснащені металодетекторами, а також системами відеоспостереження та розпізнавання облич.

Реклама

Як розповів голова Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко під час виступу на Конгресі місцевої влади у Львові, це насамперед торкнеться залізничних та автомобільних вокзалів, аеропортів та торгових центрів.

“Передбачається встановлення металодетекторів та сканерів багажу в публічних місцях, розміщення додаткових загороджень на території вокзалів, технічних засобів оповіщення поліції”, — розповів він.

За словами глави МВС, крім того, мають бути розміщені інтелектуальні системи відеоспостереження, які будуть здатні розпізнавати особи, номерні знаки, а також марки та моделі автомобілів.

Зараз читають  Telegram Desktop оновився до версії 5.1.6. - що нового

Клименко додав, що це дозволить забезпечити більш високий рівень безпеки у подібних місцях, а також підвищити розкриття злочинів та прискорити реагування на екстрені ситуації.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛОtelegraf.com.ua

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.