Spotify тестує ШІ-генератор плейлистів за текстовими описами

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Spotify випробовує новий спосіб персоналізації ваших плейлистів за допомогою штучного інтелекту. За повідомленням Engadget, компанія розпочала тестування функції, яка дозволяє створювати музичні колекції, використовуючи текстові описи.

Реклама

Інноваційний підхід використовує ШІ для інтелектуального відбору треків, що відповідають вашим власним описам та настрою.

За словами представників Spotify, функція знаходиться на етапі тестування і поки що не є доступною для всіх користувачів. Компанія ще не прийняла остаточного рішення щодо широкого впровадження цього нововведення.

Час реакції ШІ та точність підбору треків залишаються ключовими аспектами, які компанія вивчає для оцінки ефективності цієї функції.

Представники Spotify підкреслюють, що вони регулярно проводять тести, і їхні результати можуть стати основою для майбутніх покращень або лише цінним досвідом.

Ця функція, якщо вона все ж буде реалізована, може відкрити нові можливості для сприяння вашому музичному досвіду, забезпечуючи персональні плейлисти, створені з урахуванням вашого унікального смаку та настрою.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

ДжерелоEngadget

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: