Apple сама не знає, коли випустить перший складаний iPad

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

За даними Nikkei Asia, Apple планує перевести свої iPad Pro на OLED-дисплеї на початку 2024 року, а слідом за ними й інші моделі iPad.

Реклама

Однак поява складного iPad може бути відкладена через цей перехід. OLED на iPad і Mac. За інформацією від індустрії, перший MacBook з OLED-дисплеєм очікується не раніше “II половини 2025 року”. Він перебуває в розробці, але додаткових деталей поки немає.

За останній рік з’явилося багато різних чуток про те, який MacBook стане першим з OLED. Аналітик Росс Янг стверджує, що MacBook Air першим перейде на нову технологію, з активною розробкою 13,4-дюймового OLED-дисплея.

Наразі Apple зосереджує зусилля на переведенні лінійки iPad на технологію OLED. При цьому у компанії поки немає чіткого графіка для випуску складних iPad.

Раніше Янг передбачав, що перший складаний пристрій від Apple з’явиться не раніше 2025 року. Також повідомлялося, що компанія розглядає можливість створення складного ноутбука з діагоналлю 20.5 дюйма.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: