Абонентам “Київстар” було рекомендовано терміново змінити всі паролі

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Користувачам операторів “Київстар” рекомендується змінити всі паролі, враховуючи недавні потужні хакерські атаки. Про це заявив Єгор Аушев, співзасновник Cyber Unit Technologies, експерт з кібербезпеки, в інтерв’ю NV Business, опублікованому 14.12.2014.

Реклама

“Не зайвим буде змінити пароль до ресурсу, яким Ви користуєтеся, навіть якщо станеться щось, чого ви не розумієте. Крадіжка даних відбувається регулярно. Ми знаходимося в стані війни, особливо кібервійни”, – сказав Аушев.

За його словами, від цього залежить безпека як військових, так і звичайних громадян.

“Це ваша особиста безпека, безпека ваших близьких, безпека ваших друзів, родичок, армії. Тому що його можна зламати, щоб отримати доступ до військових і соціальних мереж і зрозуміти, де знаходиться та чи інша людина. Зараз кожен став елементом національної кіберстійкості. Кожен є мішенню, об’єктом зловмисників, об’єктом російських хакерів. Тому важливо це робити. Якщо ви не робили цього протягом 3 місяців, не тому, що щось зламалося або ваші дані були вкрадені, візьміть їх і змініть”,-сказав експерт.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: