У WhatsApp з’явилися закріплені повідомлення

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У WhatsApp з’явилася найдовгоочікуваніша функція, якої дуже не вистачало користувачам месенджера. Уся йдеться про можливість закріплювати повідомлення в листуваннях. Здійснилося! Команда WhatsApp офіційно оголосила про запуск нововведення по всьому світу.

Реклама

Тепер користувачі можуть закріплювати повідомлення в чатах і групах. Функція працює у два кліки.

Як закріпити повідомлення у WhatsApp:

Виберіть потрібне повідомлення Натисніть і затримайте палецьУ контекстному меню виберіть “Закріпити “Виберіть час закріплення

За замовчуванням WhatsApp закріплює лист на 7 днів, однак ви можете вибрати продовжити цей термін до 24 годин або 30 днів. Закріплювати можна не тільки текст, а й фото, відео, опитування, емодзі та інший контент.

Закріплені повідомлення завжди будуть на видному місці – у верхній частині листування. Щоб відкріпити лист, потрібно виконати всі ті самі дії (затиснути і вибрати “Відкріпити”).

Функція вже доступна в мобільній версії WhatsApp для різних ОС. Якщо нововведення немає, оновіть додатки або почекайте кілька діб. Розгортання апдейту відбувається поступово.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: