Tesla показала другу версію бота Optimus

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

На відео, яке Tesla розмістила у соціальній мережі X, можна побачити нову версію людиноподібного робота Optimus другої версії. Цей робот, схожий на людину, може виконувати різні завдання.

Реклама

Робот став легшим і швидшим, ніж попередня модель. Але найголовніше, що він навчився відчувати предмети пальцями та акуратно з ними поводитися. Наприклад, він може взяти яйце з тарілки та перекласти його в іншу руку.

“У місті з’явився новий бот”, – написала компанія у своєму пості.

Мета створення двоногого автономного гуманоїду – замінити людину під час виконання небезпечних чи нудних завдань. Правда в компанії не уточнюють коли саме настане це світле майбутнє.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: