WhatsApp обновився: що нового

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Розробники месенджера випустили оновлення для користувачів пристроїв на базі iOS. Номер збірки – 23.25.79, пише WABetaInfo.

Реклама

Оновлення принесло три нові функції. Тепер користувачі можуть:

закріплювати повідомлення в групах для всіх учасників;перевірити стан підключення під час відеодзвінка, натиснувши й утримуючи свою іконку;відправити голосове повідомлення в режимі одноразового прослуховування.

Джерело уточнює, що користувач може закріпити повідомлення на певний час: 24 години, 7 і 30 днів. Щойно він мине, повідомлення автоматично відкріпиться.

Щоб отримати доступ до нових опцій, оновіть додаток WhatsApp на вашому пристрої. Зверніть увагу: деякі облікові записи можуть отримати оновлення не відразу, а “найближчими тижнями”.

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: