Київстар в односторонньому порядку змінив низку тарифів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Як стало відомо, що один із найбільших мобільних операторів України, Київстар оновлює тарифні пропозиції, щоб абоненти отримували більше можливостей для спілкування. Про це йдеться у матеріалі на сайті оператора.

Реклама

Отже, зокрема, з 11 грудня 2023 року абоненти, які користуються тарифними планами Твій Новий та Твій коханий зможуть самостійно вибрати та підключити без доплат Суперсилу на вибір:

  • 5 ГБ
  • 100 хвилин на інші мережі по Україні
  • 100 SMS

У тарифі Без кордонів lite абоненти щомісячно отримуватимуть 5 ГБ Інтернету + 5 ГБ зі спеціальною Суперсилою, а також необмежену кількість хвилин для дзвінків у мережі та 100 хвилин на інші мобільні мережі України.

“Також ми архівуємо застарілі тарифні плани Київстар Дзвінки 2018, Дзвінки без кордонів та Без кордонів lite+. Абоненти цих тарифів зможуть скористатися оновленим Без кордонів lite або самостійно вибрати та підключити інший тарифний пакет” – додали на сайті мобільного оператора.

“Ми додатково повідомимо користувачів про зміни в SMS” – також наголосили у Київстарі.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: